KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 12088528

nr 1208 8528

Harald Wiberg

(1908-1986), Sverige

Teckningar, 2 st, Signerad. 1961,1968. Motivet: 14x26 + 25x34

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 oktober 2018
kl 20:31:28

30/9 20:56:03 1      Vinnande bud

Harald Wiberg

Läs mer om Harald Wiberg